Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
Redakcja - Rozrywka

Redakcja - Rozrywka

/ artykuł sponsorowany / Pięć turniejów eliminacyjnych i Wielki Finał na stadionie we Wronkach oraz nagroda główna w postaci wyjazdu na mecz Reprezentacji Polski - już w maju rusza I edycja wyjątkowego turnieju PROCAM Cup 2017.

Gospodarstwo to już nie tylko budynki inwentarskie i plac dla maszyn. Coraz częściej na polskich wsiach pojawiają się przydomowe ogródki, w których oprócz drzew i krzewów owocowych spostrzec można również rośliny ozdobne.

Działalność Kół Gospodyń Wiejskich jest nieodłącznym elementem życia na obszarach wiejskich. 

Jutro będziemy obchodzić Dzień Kobiet, ale w suchatowskiej świetlicy już w sobotę 4 marca prawie 100 pań z Suchatówki oraz okolicznych wsi spotkało się aby celebrować wspólnie swoje święto.

Startuje druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Przedsięwzięcie ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Rząd ma w planach działania, których celem jest opracowanie programu mającego wspierać rozwój uniwersytetów ludowych w Polsce. Prace koordynuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Resort rolnictwa deklaruje aktywne uczestnictwo w pracach nad tym programem.

Prezentujemy najnowszy utwór „Tylko z Tobą” wokalistki o pseudonimie DAGA, pod którym występuje Dagmara Łozińska z Radomia.

Przez cały rok piszemy o ciągnikach i maszynach rolniczych, są to między innnymi te spod znaku jelenia.