logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
reklama
Krzysztof Przepióra

Krzysztof Przepióra

Przez ostatnie 125 lat Ursus sukcesywnie realizuje strategię rozwoju mającą na celu umocnienie pozycji lidera na rodzimym rynku maszyn rolniczych. Obecnie spółka swoje działania skupia na rozwoju nowych projektów w oparciu o współpracę z firmami zasilanymi rodzimym kapitałem. Wszystko w celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości poprzez inwestycje w innowacyjność i stały rozwój produktu.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego opublikowała dane dotyczące wysokości miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w II kwartale 2018 r.

Hodowla bydła mięsnego w małym gospodarstwie to dzisiaj spore wyzwanie. Może coś o tym powiedzieć Tadeusz Kiedrowski, który prowadzi 14 hektarowe gospodarstwo w woj. Świetokrzyskim. Większość upraw stanowią zboża.

Wirus afrykańskiego pomoru świń rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie. Kolejne przypadki ASF pojawiają się coraz bliżej zachodniej granicy, co przyczyniło się do zorganizowania przez Wielkopolską Izbę Rolniczą konferencji: „ASF u bram Wielkopolski – czas na działania”.

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócił się kilka dni temu do Ministra Środowiska z prośbą o naniesienie zmian w nowelizowanej w sejmie ustawie „Prawo łowieckie”.

Firma Samasz jest polskim producentem maszyn rolniczych i urządzeń komunalnych, która specjalizuje się w tworzeniu kosiarek, przetrząsaczy, wozów paszowych oraz pługów do odśnieżania.

Ilość wypadków w rolnictwie zmniejsza się - tak wynika z raportu opublikowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Od 1 grudnia 2017, AGCO uruchomia dodatkową usługę PREMIUM dla posiadaczy ciągników Valtra.

reklama
reklama reklama reklama reklama

Ogłoszenia