Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
Redakcja - Prawo i Finanse

Redakcja - Prawo i Finanse

Przypominamy o zbliżającym się terminie naboru wniosków o przyznanie 100 tys. zł premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej. Wsparcie jest dostępne w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich”.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje w kilku polskich miastach konferencje pod hasłem „Wzmacniamy Polskie Rolnictwo”.

„Współpraca” to działanie w ramach PROW 2014-2020 wspierające współpracę pomiędzy rolnikami, przedsiębiorcami oraz naukowcami. Dostępne środki pomogą we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. 

Od 18 marca 2017 r. pod adresem www.portalogloszen.arimr.gov.pl będzie dostępny Portal Ogłoszeń ARiMR. Wyjaśniamy jak należy z niego korzystać.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych była organizatorem panelu dyskusyjnego, pt. „Czy PROW na lata 2014-2020 to ostatnia szansa na dynamiczny rozwój i modernizację polskich gospodarstw?”.

Nowe obszary współpracy oraz szybkie doprowadzenie do finiszu procedur związanych z dostępem polskich produktów rolno-spożywczych do rynku bangladeskiego były głównymi tematami rozmów podczas spotkania ministra rolnictwa z ambasadorem Ludowej Republiki Bangladeszu w RP.

Komisja Europejska poinformowała o przyznaniu Polsce dodatkowej puli, prawie 8 tys. ton, wycofania w grupie owoców i warzyw. Kierownictwo resortu rolnictwa podjęło decyzję, że dodatkowe wycofanie w całości będzie dotyczyło jabłek.

W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi ma zostać podpisana umowa Polski ze stroną egipską w zakresie współpracy o sprzedaży polskiego bydła oraz materiału siewnego.

partner serwisu

Najnowsze filmy

  1. Popularne
  2. Inne

Facebook