logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama reklama
Podłokietnik Valtry z systemem SmartTouch - intuicyjny jak smartfon fot. Portal Rolniczy www.OkiemRolnika.pl

Podłokietnik Valtry z systemem SmartTouch - intuicyjny jak smartfon

Napisał  Paź 12, 2017

Firma Valtra znana jest na całym świecie jako jeden z liderów w produkcji ciągników rolniczych, słynących z solidności, wszechstronności oraz trwałości.

Fiński producent zapewnia, ze od początku przyświeca mu ten sam cel - zapewnienie maksymalnego komfortu pracy, przy równie wysokim poziomie zadowolenia jego klientów.

Pomysłowość i kreatywność Valtry nie przestaje zaskakiwać, a wiele z innowacji staje się hitem. Wygląda na to, że nie inaczej powinno być w przypadku nowego podłokietnika Valtra SmartTouch, który dostępny jest w ciągnikach serii S.

Podczas wystawy Agro Show w Bednarach mieliśmy możliwość zapoznania się z najnowszym podłokietnikiem wyposażonym w system SmartTouch.

Pierwszym aspektem, na jaki zwróciliśmy uwagę, to intuicyjność nowego Valtra SmartTouch. Łatwa w obsłudze struktura menu daje możliwość konfiguracji ustawień szybkimi przesunięciami i są one automatycznie zapisywane w pamięci.

Przejrzystość funkcji daje możliwość przejęcia kontroli nad całym ciągnikiem - sterowaniem elementami układu hydraulicznego, w tym zaworami hydraulicznymi (przednim i tylnym), podnośnikami (przednim i tylnym) oraz ładowaczem czołowym.

Z poziomu dowolnego menu ekranowego, można w łatwy sposób zmienić profile operatorów i osprzętu, a wszystkie zmiany ustawień zostają zapisane w wybranym profilu, co bez wątpienia także wpływa na komfort użytkowania.

Prostota i łatwość użytkowania wynika z samej konstrukcji urządzenia, która umożliwia łatwe poruszanie dźwignią we wszystkich czterech kierunkach, a położenie przycisków gwarantuje naturalną pozycję kciuka.

Widać, że rozmieszczenie przycisków i przełączników zaprojektowano przede wszystkim z myślą o funkcjonalności.

Krótko mówiąc: Valtra SmartTouch zapewnia operatorowi komfort i kontrolę na zupełnie nowym poziomie i powinien w szybkim czasie zyskać szerokie grono zadowolonych użytkowników.

(rtr) Krzysztof Przepióra

reklama reklama reklama reklama

Ogłoszenia