logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
reklama
Farmtech ZDK 1600 - z myślą o komfortowej pracy fot. Portal Rolniczy Okiem Rolnika

Farmtech ZDK 1600 - z myślą o komfortowej pracy

Napisał  Lis 28, 2017

Farmtech jest znanym na europejskim rynku producentem sprzętu rolniczego, który specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu przyczep jedno, dwu, a także trójosiowych, wywrotek, pojazdów uniwersalnych oraz rozrzutników obornika.

Podczas tegorocznej edycji targów Agritechnica, które odbyły się w połowie listopada w Hanowerze, słoweńska firma zaprezentowała sporo nowości, a także kilka produktów, które jakiś czas temu pojawiły się na rynku.

W gronie tym znalazła się między innymi przyczepa wywrotowa ZDK 1600, która dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują sprzętu zapewniającego komfortową pracę w każdych warunkach.

Prezentowany model wchodzi w skład serii ZDK, w której znajduje się pięć przyczep.

Szeroki wachlarz modeli ZDK oferuje ładowność od 8-18 ton, będąc doskonałym rozwiązaniem transportowym dla praktycznie wszystkich produktów rolnych. W przypadku modelu ZDK 1600, wynosi ona 16 ton.

Solidna rama i rama mostu, zostały zaprojektowane w celu niwelowania dużych obciążeń i zapewniają maksymalną sztywność skrętną, dzięki czemu eksploatacja sprzętu ograniczona jest do minimum, a komfort pracy operatora, zwiększa się.

Do tego dochodzą jeszcze  wytrzymałe osie ADR z 10-zębowymi wieńcami.

Wywrotka posiada podnośnik kulkowy ze stożkowym gniazdem, sztywny cylinder teleskopowy, automatyczny ogranicznik skoku, a także tylne przyłącze hydrauliczne do drugiej przyczepy.

Wnętrze przyczepy wykonane jest z płyty stalowej o grubości 4 mm i posiada dźwignie centralnego zamka (lewy-prawy-tylny) , sprężyny podnoszenia bocznego (po lewej i prawej stronie), zwalniacz ziarna z dźwignią, drabinę wejściowa zgodnie z regulacją zapobiegania wypadkom (UVV) oraz osłonę podwozia z systemem oświetlenia (12 V).

Model ZDK 1600, posiada zawieszenie paraboliczne i szeroki rozstaw kół, które wpływają na równomierne obciążenie osi w przypadku bardzo szybkich napędów i jednocześnie podnoszą standardowe bezpieczeństwo wywrotki.

Opcjonalne wersje wyposażenia, takie jak otwory hydrauliczne ścian bocznych lub boczna rynna, zwiększają komfort obsługi.

(rtr) KP

partner portalu

reklama
reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama

Ogłoszenia

reklama