Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
Redakcja - Technika

Redakcja - Technika

KingSpan – producent urządzeń do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego wprowadza do sprzedaży nową serię zbiorników DieselPRO® marki Kingspan Titan.

Do prowadzenia gospodarstwa rolnego potrzeba wielu maszyn i urządzeń. Wsystko co niezbędne można obecnie nabyć u producentów i dealerów, którzy zabiegają o nowych klientów, cżęsto w promocyjnej ofercie.

Lemtech to producent maszyn rolniczych z Wojciechowa (gmina Przebórz, woj. łódzkie) posiada w ofercie m.in. agregaty uprawowo-siewne i głębosze.

Ciągniki New Holland serii T7 są zaopatrzone w najnowocześniejszą technologię SCR (Hi-eSCR ECOBlue), która jest zgodna z normą Tier 4A, co poprzez wykorzystanie powietrza zapewnia silnikowi Nef o pojemności 6,7 litra istotne zwiększenie wydajności.

Jan Chlasta z Nowych Skalmierzyc pod Kaliszem jest rolnikiem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, których potwierdzeniem są m.in. osiągane plony. Od 40 lat prowadzi też dziennik opisujący pracę w gospodarstwie.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która jest pomysłodawcą i organizatorem konkursu Serwis na Medal, poinformowała o jego kolejnej, piątej już edycji, której finał tradycyjnie już będzie mieć miejsce podczas wystawy AGRO SHOW w Bednarach.

W marcu 2017 zarejestrowano 910 nowych ciągników i jest to 355 sztuk więcej niż w styczniu 2017, w którym zarejestrowano 555 nowych ciągników. Jest to jednak 31 ciągników mniej niż w marcu 2016 roku.

Model M7040 jest uniwersalnym ciągnikiem rolniczym, dedykowanym dla średnich gospodarstw o produkcji mieszanej, a także dla większych jako maszyna pomocnicza.