logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama reklama
Nie tylko gospodarstwem rolnik żyje fot. OkiemRolnika.pl

Nie tylko gospodarstwem rolnik żyje

Napisał  Mar 26, 2017

Fotorelacja przygotowana przez nas podczas minionej edycji targów Poznań Motor Show w 2016 roku, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko za sprawą nowości motoryzacyjnych.

Podczas każdej imprezy targowej wystawcy dbają nie tylko o perfekcyjne przygotowanie ekspozycji oferowanych produktów i usług. Dla zwiedzających oczywiste jest to, że spotkają tam również piękne hostessy.

Nie inaczej będzie i w tym roku na kolejnej edycji Poznań Motor Show, które odbędą się w dniach od 6 do 9 kwietnia 2017 roku. Pojawią się też nowości, pierwszy raz na tej imprezie obecna będzie m.in. TESLA ze swoimi pojazdami elektrycznymi, pojawią się również jednoślady, w tym legendarny DUCATI z szeroką kolekcją swoich wspaniałych pojazdów. Z kolei PORSCHE obiecuje, że stoisko będzie imponujące, a fani będą mogli zapoznać się bliżej z trzynastoma modelami, w tym z dwiema premierami. 

Poznań Motor Show jest największą imprezą motoryzacyjna w tej części Europy. Każdego roku tłumnie przybywający zwiedzający pozdziwiają najnowsze modele, w tym premiery i przedpremiery wspaniałych aut, motocykli, kamperów i wielu firm działających w branży motoryzacyjnej.

(rm) 

reklama reklama reklama reklama

Ogłoszenia