logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama reklama
Krzysztof Przepióra

Krzysztof Przepióra

Hodowla bydła mięsnego w małym gospodarstwie to dzisiaj spore wyzwanie. Może coś o tym powiedzieć Tadeusz Kiedrowski, który prowadzi 14 hektarowe gospodarstwo w woj. Świetokrzyskim. Większość upraw stanowią zboża.

Wirus afrykańskiego pomoru świń rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie. Kolejne przypadki ASF pojawiają się coraz bliżej zachodniej granicy, co przyczyniło się do zorganizowania przez Wielkopolską Izbę Rolniczą konferencji: „ASF u bram Wielkopolski – czas na działania”.

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócił się kilka dni temu do Ministra Środowiska z prośbą o naniesienie zmian w nowelizowanej w sejmie ustawie „Prawo łowieckie”.

Firma Samasz jest polskim producentem maszyn rolniczych i urządzeń komunalnych, która specjalizuje się w tworzeniu kosiarek, przetrząsaczy, wozów paszowych oraz pługów do odśnieżania.

Ilość wypadków w rolnictwie zmniejsza się - tak wynika z raportu opublikowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Od 1 grudnia 2017, AGCO uruchomia dodatkową usługę PREMIUM dla posiadaczy ciągników Valtra.

Krajowy Związek Pracodawców – Producentów Trzody Chlewnej, przedstawił swoje zdanie na temat obowiązku dłuższego przechowywania nawozów naturalnych przez rolników.

Do groźnego wypadku doszło we wtorek w jednym z gospodarstw rolnych w Jaraczewie (powiat jarociński, województwo wielkopolskie).

reklama reklama reklama reklama

Ogłoszenia