30.6°C

Claas zapewnia Przedsmak na przyszły rok fot. Claas

Claas zapewnia Przedsmak na przyszły rok

Napisał  Wrz 16, 2018

Kupując maszynę w sprzedaży przedsezonowej Claasa, można otrzymać odroczony termin spłaty, ale jeśli przy tym zakupie, wniesie się pierwszą ratę, to można cieszyć  się rabatem. Im wcześniej – tym więcej: teraz we wrześniu nawet do siedmiu procent wartości maszyny.

Promocja Claasa – Przedsmak 2019 - trwa do końca grudnia tego roku i na pozostałe w tym roku miesiące przeznaczono rabaty. I tak, w przypadku wcześniejszej spłaty w październiku przewidziano rabat w wysokości sześciu procent. W listopadzie – pięć, a w grudniu – cztery procent. W przyszłym roku jednak też są uwzględnione rabaty: od stycznia do marca, odpowiednio od trzech do jednego procenta wartości netto maszyny.

W przypadku sięgnięcia po finansowanie fabryczne Claasa, również można ubiegać się o rabat, bo wpłata z tego finansowania traktowana jest jak płatność dokonana gotówką.

Przy zakupie do 31 grudnia tego roku, uwzględniając finansowanie fabryczne Claas Financial Service, można uzyskać odroczenie pierwszej raty za prasy rolujące i przyczepy do maja 2019, a za kombajny, sieczkarnie i prasy wielkogabarytowe – nawet do sierpnia 2019 r.

Claas swoją ofertę przedstawia następująco: przy zakupie nowych maszyn udzielane są warunki dopasowane do potrzeb kupującego; pożyczka nie jest oprocentowana, jeśli spłacimy w zakładanym krótkim terminie cztery raty, każdą będącą równowartością 25 procent – na kombajn, sieczkarnię, prasę wielkogabarytową. Tym samym pierwsza wpłata własna musi wynosić 25 procent wartości netto maszyny, trzy pozostałe raty są ratami rocznymi. VAT na 0 procent na okres do czterech miesięcy.

Jeśli zdecydujemy się na zakup ze spłatą w czasie sześciu lat – i tu możemy do powyższej listy maszyn dorzucić prasy rolujące i przyczepy – to otrzymujemy oprocentowanie 2,99 procent w skali roku – niskie oprocentowanie z odroczonym terminem spłaty.

Producent zachęca też do oddania dotąd używanego kombajnu w rozliczenie i odebranie fabrycznie nowego modelu. Inną zachętą są specjalne pakiety wyposażenia z rabatami sięgającymi nawet 50 procent – tym samym kupujący może wybrać maszynę dopasowaną do własnych potrzeb, bardziej komfortową w obsłudze, albo wydajniejszą pod określonymi względami.

(rpf) Paweł Okoński

reklama