logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *
Podkarpacie: Motorower prowadzony przez 16-latka zderzył się z ciągnikiem rolniczym fotolia

Podkarpacie: Motorower prowadzony przez 16-latka zderzył się z ciągnikiem rolniczym

Napisał  Wrz 29, 2018

Do zdarzenia doszło w środę 26 września przed godziną 20.00, w miejscowości Nagórzany (woj. podkarpackie, pow. sanocki).

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący motorowerem 16-letni chłopak, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w będący na drodze ciągnik rolniczy.

Świadkowie wypadku zeznali, że kierujący ciągnikiem z przypiętymi bronami w momencie zdarzenia zawracał.

Młody kierowca jednośladu ranny w wyniku zderzenia, z obrażeniami głowy oraz nogi, został przewieziony do szpitala w Rzeszowie. Kierujący ciągnikiem był trzeźwy. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

Wraz z policją apelujemy o ostrożność i zachowanie zdrowego rozsądku. Trwa sezon prac polowych, a chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia, a czasem nawet życia.

Nie pijmy alkoholu przed oraz w trakcie wykonywania prac polowych. Stwarzamy wtedy zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych osób. Pamiętajmy, że niektóre maszyny i urządzenia, w szczególności rolnicze, nie nadają się do zabawy dla dzieci.

Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku niosącego poważne konsekwencje zarówno zdrowotne, jak i prawne.

(rpf) Paweł Pąk / Policja Podkarpacka

reklama