1/3

Wielkopolska: Tragiczny finał włamania do kurnika

Napisał  Paź 31, 2018

Chciał ukraść indyki, ale podczas ucieczki jego samochód wpadł do rowu. Złodziej, który postanowił włamać się do kurnika został przygnieciony przez auto i nie przeżył. Do tych tragicznych zdarzeń doszło kilka dni temu w okolicy Kosmowa w gminie Czerniejewo.

Wyprawa po indyki miała dla pewnego rabusia z okolic Gniezna tragiczny finał. 26 października w godzinach wieczornych doszło do włamania do hodowli drobiu. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, złodziej podróżujący volkswagenem został najprawdopodobniej zauważony przez stróża pilnującego obiekt.

Rabuś zdążył jednak uciec do samochodu i odjechać. Zaczął uciekać, jechał środkiem pola. Jednak podczas ucieczki wpadł do głębokiego rowu, wypadł przez szybę auta i został przygnieciony przez samochód. Auto sprawcy wyciągnięto dzięki pomocy okolicznego rolnika, który udostępnił do tego odpowiedni sprzęt.

- Niestety, uciekinier nie przeżył. Na tę chwilę nie wiadomo, czy podróżował sam. Na miejsce przyjechali policjanci, technik kryminalistyki, prokurator, ratownicy medyczni oraz strażacy z Gniezna i Czerniejewa – czytamy na portalu gniezno112.pl

Policja cały czas wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia, działania na miejscu trwają.

(rpf) Elżbieta Mikołajczyk / Źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

reklama reklama

Ogłoszenia