10,5°C

reklama
reklama
1/2

Ciągnik rozpadł się na dwie części po zderzeniu z BMW

Napisał  Maj 22, 2019

Do groźnej kolizji doszło 21 maja br. w południe w miejscowości Wylezin gm. Kłoczew. Kierujący ciągnikiem rolniczym nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem osobowym BMW.

Jak podaje policja, kierujący ciągnikiem rolniczym doprowadził do zderzenia z osobowym BMW. W wyniku zderzenia ciągnik rolniczy rozpadł się na dwie części. Na szczęście mimo, że kolizja wyglądała groźnie, skończyło się na uszkodzonych pojazdach i krótkiej wizycie w szpitalu.

Do wypadku doszło w winy kierującego ciągnikiem rolniczym 63-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa doprowadzając do zderzenia z osobowym BMW kierowanym przez 37-letnią mieszkankę powiatu garwolińskiego.

W wyniku zderzenia ciągnik rolniczy rozpadł się na dwie części. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie obydwoje kierujący pojazdami po krótkim pobycie w szpitalu zostali zwolnieni do domów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Wraz z policją apelujemy o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

(rpf) pp / Lubelska Policja

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama