12.2°C

partnerzy:

reklama
reklama

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server648048/ftp/portal/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Zderzenie dwóch Audi z ciągnikiem rolniczym fot. Lubelska Policja

Zderzenie dwóch Audi z ciągnikiem rolniczym

Napisał  Wrz 01, 2019

Do wypadku doszło w miejscowości Krzywostok (woj. lubelskie, pow. zamojski, gm. Komarów-Osada), 66-latek kierujący ciągnikiem rolniczym wykonywał manewr skrętu w lewo, w tym samym czasie kierujący samochodem osobowym marki Audi A6 wyprzedzał ciągnik.

W konsekwencji 32-latek prowadzący auto osobowe uderzył w ciągnik, który przewrócił się na jezdnię a Audi zjechało na pobocze. Po chwili w leżący na drodze ciągnik uderzyło drugie osobowe Audi A4, którego 38-letni kierujący nie zdążył wyhamować.

Kierujący ciągnikiem rolniczym 66-latek został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Mundurowi wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy, że nieprzemyślane manewry mogą być tragiczne w sutkach – informuje policja apelując o ostrożność na drodze.

(rpf) pp / Lubelska Policja


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server648048/ftp/portal/public_html/templates/ts_dailytimes/html/com_k2/templates/default/item.php on line 437
reklama reklama