12.2°C

partnerzy:

reklama
reklama

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server648048/ftp/portal/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877

Ciągnik rolniczy przejechał po mężczyźnie

Napisał  Wrz 03, 2019

W jednej z miejscowości nieopodal Bartoszyc w warmińsko-mazurskim ciągnik rolniczy przejechał po 58–letnim mężczyźnie. Obrażenia były na tyle poważne, że śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

W jednej z miejscowości nieopodal Bartoszyc, w niewyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach, ciągnik rolniczy przejechał po 58–letnim mężczyźnie. Policjanci, którzy interweniowali w tej sprawie, na miejscu zdarzenia oprócz pokrzywdzonego, który był opatrywany przez ratowników medycznych zastali jeszcze trzech innych mężczyzn.

Jak ustalili funkcjonariusze czterej mężczyźni wcześniej pili alkohol. Pokrzywdzony w pewnej chwili poszedł „zrobić coś” przy ciągniku. Pozostali mężczyźni nie widzieli co tam robił, a gdy usłyszeli krzyk pobiegli do kolegi i zastali go leżącego na ziemi, a traktor stał stojący kilkadziesiąt metrów dalej. Według ich relacji ciągnik nie miał włączonego silnika.

Chwilę po zdarzeniu jeden z mężczyzn, mając 3 promile alkoholu w organizmie, odjechał ciągnikiem z miejsca zdarzenia na swoją posesję. Pokrzywdzonego 58–latka śmigłowiec LPR przetransportował do szpitala w Olsztynie. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ciągnik na parkingu strzeżonym. W tej sprawie prowadzone będzie dochodzenie, które pomoże w wyjaśnieniu wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

(rpf) jp / Źródło: KWP w Olsztynie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server648048/ftp/portal/public_html/templates/ts_dailytimes/html/com_k2/templates/default/item.php on line 437
reklama reklama