12.2°C

partnerzy:

reklama
reklama

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server648048/ftp/portal/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
1/2

Groźny wypadek - traktorzysta wypadł przez szybę

Napisał  Paź 07, 2019

Wypadek miał miejsce 4 października 2019 r. w godzinach porannych w miejscowości Kolechowice na drodze W-813 (woj. lubelskie, pow. lubartowski, gm. Ostrów Lubelski). W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: ciągnik rolniczy i dostawczy bus.

W wyniku wypadku traktorzysta wypadł przez tylną szybę ciągnika, a kierowca busa wydostał się chwilę po zdarzeniu przez szybę czołową samochodu.

Przybyli na miejsce policjanci, ustalili, że 28-letni kierujący samochodu dostawczego jadąc w kierunku Ostrowa Lubelskiego, w trakcie manewru wyprzedzania ciągnika zaczepił o jego tył. Siła uderzenia była tak duża, że ciągnik obróciło a jego kierowca wypadł przez tylną szybę.

37-letniemu kierowcy busa również udało się wydostać z uszkodzonego samochodu. Obaj mężczyźni przewiezieni zostali do szpitala. Alkomat wykazał, że byli trzeźwi. Sprawcy zdarzenia za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymano prawo jazdy.

Wraz z policjantami apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach!

(rpf) pp / Źródło: Lubelska Policja


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server648048/ftp/portal/public_html/templates/ts_dailytimes/html/com_k2/templates/default/item.php on line 437
reklama reklama