12.2°C

partnerzy:

reklama
reklama

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server648048/ftp/portal/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
1/3

Warmińsko-mazurskie: Kierowca ciągnika uderzył w drzewo

Napisał  Paź 08, 2019

Jesień to wciąż jeszcze okres wzmożonych prac polowych. Czasami potrafią się one przeciągnąć do późnych godzin i wyczerpać z energii osoby pracujące. Przekonał się o tym młody kierowca, który jadąc w nocy ciągnikiem, na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta. Kierujący ciągnikiem rolniczym z naczepą, wracając w późnych godzinach wieczornych z zakończonych prac polowych, z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi uderzył w przydrożne drzewo i zjechał do rowu.

20-latek jechał sam. Był trzeźwy. Mężczyzna doznał ogólnych obrażeń ciała i przez załogę karetki pogotowia został przetransportowany do szpitala.

Przypominamy, że zmęczenie organizmu u kierowcy może działać podobnie jak wypity alkohol. Opóźnia szybkość reakcji, wpływa na prawidłowość podejmowanych decyzji, może doprowadzić do zaśnięcia za kierownicą.

(rpf) jp / Źródło: KWP Olszyn


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server648048/ftp/portal/public_html/templates/ts_dailytimes/html/com_k2/templates/default/item.php on line 437
reklama reklama