9,5°C

reklama
reklama
1/3

Jadąca osobówką uderzyła w ciągnik rolniczy

Napisał  Kwi 18, 2020

Okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Sarnowie ustalają Policjanci ze Stoczka Łukowskiego. Tam kierująca samochodem audi zderzyła się z ursusem, w wyniku czego kierowca ciągnika doznał niegroźnych urazów ciała.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godzinie 19.00 w powiecie łukowskim w Sarnowie (woj. lubelskie), kierująca audi 19-latka zderzyła się z ciągnikiem marki Ursus, którym kierował 28-letni mieszkaniec gminy Stanin.

reklama

PILARKA BANER

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że skręcający w lewo ciągnikiem mężczyzna, został uderzony przez wyprzedzającą go osobówkę. W wyniku wypadku 28-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał, nie zagrażają jego życi

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: > Pijany wjechał ciągnikiem w ścianę sklepu <

W tym samym czasie na ul. Świderskiej w Łukowie doszło do kolejnego zdarzenia, które miało związek z wypadkiem w Sarnowie. Właśnie do tego wypadku jechał samochód straży pożarnej. Z jadącym na sygnałach świetlnych i dźwiękowych „wozem bojowym” zderzył się samochód marki Saab, którym kierował 18-latek z gminy Stanin.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Uszkodzeniu  uległy jedynie pojazdy biorące udział w kolizji. Pracujący na miejscu policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że kierujący osobówką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi uprzywilejowanemu i za to został ukarany mandatem.

(rpf) pp / Źródło: Lubelska Policja

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama