21,8°C

reklama
reklama
Nie zachował odstępu i wjechał w tył ciągnika rolniczego fot. Lubelska Policja

Nie zachował odstępu i wjechał w tył ciągnika rolniczego

Napisał  Cze 28, 2020

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło 24 czerwca 2020 roku na krajowej numer 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny (woj. lubelskie, powiat krasnostawski, gmina Łopiennik Górny). Jadący Fiatem Punto nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył ciągnika rolniczego. Na szczęście kierowcom pojazdów nic poważnego się nie stało.

24 czerwca 2020 roku po godzinie 8:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Jak ustalili funkcjonariusze interweniujący na miejscu zdarzenia 30 – letni mieszkaniec gm. Ludwin kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto jadąc w kierunku Zamościa nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył ciągnika marki Ursus, którym kierował 72 - latek z gminy Łopiennik Górny.

Mężczyźni trafili do szpitala, jednak po badaniach okazało się, że nic poważnego im się nie stało. Kierujący byli trzeźwi.

Kierowca Fiata Punto został ukarany 400 zł mandatem karnym, a na jego konto zostało naliczone 6 punktów karnych. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony przez kilka godzin. Apelujemy o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze!

(rpf) rp / Źródło: Lubelska Policja

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama