logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *
Policjanci odzyskali skradzionego Ursusa z kosiarką fot. Policja Łowicz

Policjanci odzyskali skradzionego Ursusa z kosiarką

Napisał  Lip 06, 2020

Policjanci w Łowicza zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież ciągnika rolniczego z jednej z posesji w powiecie łowickim. Odzyskana maszyna to ciągnik rolniczy marki Ursus z kosiarką rotacyjną. Zatrzymanemu mężczyźnie postawiono zarzuty, jego dalszym losem zajmie się sąd.

Zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego wpłynęło do łowickiej komendy 28 czerwca 2020 roku o godzinie 10:30. Informacja dotyczyła kradzieży z jednej z posesji w powiecie łowickim, na miejsce niezwłocznie wysłano patrol policji.

W trakcie wykonywania czynności przez mundurowych zawiadamiający poinformował dyżurnego, iż jego sąsiad widział mężczyznę z pobliskiej miejscowości, który poruszał się tym ciągnikiem. Mundurowi wraz z pokrzywdzonym ujawnili poszukiwany pojazd pozostawiony w przydrożnym rowie, na miejscu  nie było już sprawcy.

Funkcjonariusze po skontaktowaniu się ze świadkiem wytypowali podejrzewanego i niezwłocznie pojechali do jego miejsca zamieszkania. Zastali tam nietrzeźwego 33-latka, który przyznał się do kradzieży. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

(rpf) pp / Źródło: Policja Łowicz

reklama