3,5°C

reklama
reklama
1/3

Zderzenie czołowe Audi z ciągnikiem rolniczym Fendt

Napisał  Lip 17, 2020

Po czołowym zderzeniu osobówki z traktorem, do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca audi. Okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Gliwickiej w Boniowicach, wyjaśniają tarnogórscy policjanci. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

14 lipca 2020 roku około godziny 19:30 policjanci z ruchu drogowego tarnogórskiej komendy zostali wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Gliwickiej w Boniowicach.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 24-letni kierowca samochodu osobowego marki Audi, na prostym odcinku drogi zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku ciągnikiem rolniczym. 31-letniemu kierowcy traktora nic się nie stało, natomiast kierowca osobówki został ranny i trafił do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy i ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanym oraz tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Na chwilę obecną żaden z kierowców nie przyznaje się do tego, aby zjechał na przeciwległy pas ruchu. Śledczy z tarnogórskiej komendy wyjaśniają teraz jaki był dokładny przebieg zdarzenia.

(rpf) pp / Śląska Policja

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama