30,6°C

reklama
reklama
Osobówką wjechał w tył nieoświetlonego rozrzutnika fot. Lubelska Policja

Osobówką wjechał w tył nieoświetlonego rozrzutnika

Napisał  Paź 25, 2020

Do wypadku doszło wieczorem 24 października 2020 roku w miejscowości Bezwola (woj. lubelskie, pow. radzyński, gm. Wohyń). Ze wstępnych ustaleń radzyńskich policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen uderzył w rozrzutnik obornika doczepiony do ciągnika. Do szpitala trafił kierujący samochodem osobowym. 

Do zdarzenia doszło 24 października 2020 roku tuż po godzinie 18:00 w miejscowości Bezwola, na drodze K-63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW Touran, 38-letni mieszkaniec gminy Wohyń najechał na tył nieoświetlonego rozrzutnika doczepionego do ciągnika rolniczego marki Ursus C-330.

Ciągnikiem kierował 70-letni mieszkaniec gminy Wohyń. Kierujący samochodem osobowym z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Traktorzysta w wyniku zderzenie nie odniósł żadnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi.

Wraz z policjantami wszystkim uczestnikom ruchu drogowego przypominamy, iż w okresie jesiennym na drodze możemy spotkać poruszające się maszyny rolnicze i w związku z tym należy zachować ostrożność. Każdy z nas, oprócz stosowania się do obowiązujących przepisów powinien kierować się zasadami zdrowego rozsądku. To od nas samych zależy bezpieczeństwo na drodze.

(rpf) kp / Źródło: Lubelska Policja

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama