23,6°C

reklama
reklama
Korzystna zmiana w ubieganiu się o kredyt z częściową spłatą kapitału dla młodych rolników fotolia

Korzystna zmiana w ubieganiu się o kredyt z częściową spłatą kapitału dla młodych rolników

Napisał  Paź 29, 2020

Dopuszczalny czas prowadzenia gospodarstwa rolnego przed złożeniem wniosku o udzielenie kredytu z pomocą ARiMR w formie częściowej spłaty kapitału został wydłużony z 12 do 24 miesięcy.

Jak poinformowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, do Zasad udzielania kredytów z częściową spłatą kapitału kredytu na zakup użytków rolnych dla młodych rolników (linia MRcsk) wprowadzona została korzystna zmiana dla rolników ubiegających się o kredyt, polegająca na wydłużeniu z 12 do 24 miesięcy dopuszczalnego czasu prowadzenia gospodarstwa rolnego przed złożeniem wniosku o udzielenie kredytu z pomocą ARiMR w formie częściowej spłaty kapitału.

O kredyty z częściową spłatą kapitału na zakup użytków rolnych przez młodych rolników zainteresowani mogą ubiegać się w bankach współpracujących z ARiMR, tj.: Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych i współpracujących z nimi Bankach Spółdzielczych oraz w bankach BNP Paribas Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., Krakowskim Banku Spółdzielczym i Banku Spółdzielczym w Brodnicy.

(rpf) jp / Źródło: ARIMR

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama