13,1°C

reklama
reklama
Groźny wypadek na drodze krajowej - ciężarówka uderzyła w tył ciągnika rolniczego fot. KPP Sochaczew

Groźny wypadek na drodze krajowej - ciężarówka uderzyła w tył ciągnika rolniczego

Napisał  Gru 10, 2020

Do groźnego wypadku z udziałem tira i ciągnika rolniczego doszło na drodze krajowej nr 50 w Lubiejewie w województwie mazowieckim. W wyniku zderzenia ciągnik przewrócił się na bok. Ciężko poszkodowany został pasażer ciągnika – 13-letni chłopiec.

W sobotę 5 grudnia w Lubiejewie na drodze krajowej nr 50 doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36–letni obywatel Białorusi kierował ciągnikiem siodłowym marki DAF i uderzył w tył ciągnika rolniczego, którym jechał 40–letni mieszkaniec gminy Sochaczew wraz z 13–letnim synem. Mężczyzna, który jechał ciągnikiem rolniczym został przewieziony karetką do szpitala.

Trzynastolatka, który doznał ciężkich obrażeń ciała, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało do szpitala w Warszawie.

Z ustaleń wynika, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali kierowcę ciągnika siodłowego i osadzili w policyjnym areszcie. Na miejscu pracowali policjanci z sochaczewskiej komendy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ślady, a także przesłuchiwali świadków.

Obecny był również biegły. Droga krajowa nr 50 była zablokowana przez kilka godzin, więc policjanci wprowadzili objazdy. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

(rpf) jp / Źródło: KPP Sochaczew

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama