Wydrukuj tę stronę
Od 15 stycznia GUS będzie przeprowadzał badania rolnicze fot. Adobe Stock

Od 15 stycznia GUS będzie przeprowadzał badania rolnicze

Napisał  Sty 15, 2021

W dniach od 15 do 29 stycznia 2021 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa. Będzie ono dotyczyło koniunktury w gospodarstwie rolnym (formularz AK-R). 

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do tego badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 15 – 18 stycznia 2021 r., dostępnego na stronie GUS. Udzielenie informacji będzie możliwe również podczas wywiadu telefonicznego z teleankieterem w dniach 19 – 29 stycznia 2021 r.

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 15 – 25 stycznia 2021 r., dostępnego na stronie GUS, bądź w dniach 26 – 29 stycznia 2021 r. podczas wywiadu telefonicznego.

W przypadku wątpliwości, osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej uczestniczące w badaniu AK-R proszone są o kontakt z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze.

(rpf) jp / Źródło: GUS

Udostępnij: