10,5°C

reklama
reklama
Program dla szkół: Wznowienie dostaw żywności fotolia

Program dla szkół: Wznowienie dostaw żywności

Napisał  Sty 29, 2021

Jak poinformowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, w związku z powrotem do szkół dzieci klas I-III, wznowione zostają dostawy żywności.

Komunikat ARiMR obowiązuje od dnia 29.01.2021 r.: 
„Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną i wznowienie od 18.01.2021 r. stacjonarnych zajęć edukacyjnych w klasach I-III szkół podstawowych, a także opublikowanie w dniu 22 grudnia 2020 r. Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 16 grudnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu zadań realizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa związanych z wdrożeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej programu dla szkół (Dz. U. z 2020 r., poz. 2332) dającego Dostawcom możliwość rozdysponowania produktów, dostarczonych do szkół podstawowych w ramach „Programu dla szkół”, również dzieciom uczącym się w systemie zdalnym, których rodzice lub opiekunowie prawni wyrazili zgodę na udział w programie, ARiMR informuje, że Dostawcy biorący udział w „Programie dla szkół” zobowiązani są realizować dostawy do:

- klas I-III szkół podstawowych,

- szkół podstawowych celem udostępnienia ich dzieciom uczącym się w systemie zdalnym, których rodzice/ opiekunowie prawni wyrazili zgodę na odbiór produktów oferowanych w ramach programu (powyższe dotyczy klas I-VIII szkół podstawowych i ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia oraz klas I-V ogólnokształcących szkół baletowych, w imieniu których rodzice wyrazili zgodę na udział w programie), a także czynnych oddziałów przedszkolnych - w przypadku szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi, celem udostępnienia ich dzieciom uczącym się w systemie stacjonarnym, których rodzice/ opiekunowie prawni wyrazili zgodę na udział w programie”. Więcej informacji na stronie internetowej ARiMR.

(rpf) jp / Źródło: ARiMR

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama