10,5°C

reklama
reklama
1/2

Lubelskie: ciągnik rozbity na pół po zderzeniu z pociągiem

Napisał  Kwi 02, 2021

Zderzenie pociągu z ciągnikiem rolniczym prowadzonym przez 25-latka miało miejsce 2 kwietnia 2021 roku przed godziną 8.00 w miejscowości Rejowiec Fabryczny (woj. lubelskie, pow. chełmski, gm. Rejowiec Fabryczny).

W wyniku tego zdarzenia 25-letni traktorzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Uderzenie było tak silne, że ciągnik rozpadł się na dwie części.

- Dzisiaj przed godziną 8.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Rejowcu Fabrycznym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym 25-latek przejeżdżając przez torowisko zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem osobowym relacji Chełm-Lublin – informuje komisarz Ewa Czyż z KMP w Chełmie.

Traktorzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala. Zostanie od niego zabezpieczona krew do badań. Maszynista pociągu był trzeźwy. Podróżowało nim kilka osób, które nie odniosły obrażeń w tym zdarzeniu.

Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

(rpf) kp / KMP Chełm

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama