30,6°C

reklama
reklama
1/12

Traktor wpadł do stawu – nie żyje 83-letni mężczyzna

Napisał  Maj 13, 2021

Do tragicznego wypadku doszło w Krześlinie pod Siedlcami w województwie mazowieckim. Podczas prac polowych ciągnik wjechał do stawu, przygniatając kierowcę. Starszego mężczyzny nie udało się uratować.

Wypadek wydarzył się w środę 12 maja. W godzinach popołudniowych strażacy z OSP zostali zadysponowani do topiącego się człowieka w stawie w miejscowości Krześlin.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kierujący ciągnikiem rolniczym wjechał do stawu, ciągnik wywrócił się i przygniótł kierowcę. Po wydobyciu mężczyzny na powierzchnię, prowadzono długą reanimację, lecz kierującego nie udało się uratować. Następnie przystąpiliśmy do wydobycia ciągnika z wody. Do tego zadania zadysponowane zostały liczne siły I środki. Padła decyzja o wypompowaniu wody ze stawu – relacjonowali strażacy.

Przyczyny tego śmiertelnego wypadku będzie badać policja oraz prokuratura.

Sezon na prace polowe w pełni, na polach trwają zabiegi mające na celu zyskanie jak największego i dorodnego plonu. Uważajmy na siebie i innych wspierając ich podczas wykonywania niejednokrotnie bardzo ciężkich prac, szczególnie w przypadku seniorów. Miejmy oczy "dookoła głowy".

(rpf) jp / Źródło: OSP Suchożebry

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama