20,7°C

reklama
reklama
1/2

Tragedia podczas naprawy silosów. Mężczyzna spadł z wysokości 12 metrów

Napisał  Cze 13, 2021

Praca w gospodarstwie wymaga szczególnej ostrożności, także podczas prac remontowych. 10 czerwca 2021 roku w Machnowie Nowym (woj. lubelskie, pow. tomaszowski, gm. Lubycza Królewska) miał miejsce wypadek podczas prac na wysokościach przy remoncie silosów.

W godzinach porannych 20-letni mężczyzna wykonując prace remontowe silosów zbożowych, spadł z wysokości i z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

- Policjanci wstępnie ustalili, że 20-letni mieszkaniec powiatu staszowskiego z nieustalonych przyczyn spadł z rusztowania o wysokości około 12 metrów podczas wykonywania prac przy silosach zbożowych – informuje starszy sierżant Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

O zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcję Pracy oraz Prokuraturę. Na miejscu policyjny technik kryminalistyki zabezpieczył ślady związane ze zdarzeniem.

Policja pod nadzorem prokuratury będzie teraz wyjaśniać przyczyny zdarzenia.

(rpf) kp / Źródło: KPP Tomaszów Mazowiecki

Udostępnij:

Skomentuj