logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

6.5°C

Z dniem 31 marca 2020 roku rozpoczyna się nabór wniosków o pomoc z programu „Modernizacja gospodarstw rolnych”. Jest ona skierowana do rolników planujących inwestycje związane między innymi z zakupem nowych maszyn i urządzeń rolniczych, wyposażeniem do produkcji rolnej oraz budową, przebudową, remontem połączonym z modernizacją budynków lub budowli wykorzystywanych do produkcji rolnej.
Od 31 marca br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczyna przyjmowanie wniosków o przyznanie premii w wysokości 60 tysięcy złotych na rozwój małego gospodarstwa. Nabór wniosków potrwa do 29 maja 2020 r.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o dofinansowanie w zakresie działania „Różnicowanie i nowe formy dochodów”. Na co można składać wnioski?
Wszystkie niezbędne dane dotyczące sporządzenia Planu poprawy dobrostanu zwierząt oraz Planu działalności ekologicznej i rolnośrodowiskowej rolnicy mogą przekazywać drogą elektroniczną.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw”. Sprawdź, kto będzie mógł ubiegać się o wsparcie.
Wnioski w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus, na wspólnym formularzu wniosku dla płatności bezpośrednich i płatności obszarowych PROW 2014-2020 mogą składać rolnicy ubiegający się w ARiMR o nowy rodzaj wsparcia finansowego z PROW 2014-2020.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie działania „Wartość dodana, jakość produktów i wykorzystywanie niechcianych połowów”. Na co można składać wnioski?
W terminie od 28 lutego do 28 marca 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy finansowej na operacje „Restrukturyzacja małych gospodarstw” na operacje związane z zaprzestaniem chowu i hodowli świń realizowane na obszarach wyznaczonych w związku ze zwalczaniem afrykańskiego pomoru świń (ASF).
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformowała o wydłużeniu terminu składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania M16 „Współpraca” objętego PROW na lata 2014–2020.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że od 21 lutego do 20 kwietnia 2020 r. rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa rolnego.
reklama

RSS Module