reklama
Ciągniki są wszędzie - Prace komunalne GK

Ciągniki są wszędzie - Prace komunalne

Napisał  Lis 12, 2016

Każdy rolnik wie, że ciągnik rolniczy to najwspanialsza maszyna na świecie ;-) Specjalnie dla naszych Czytelników prowadzimy cykl „ciągniki są wszędzie”, prezentujący różne zastosowanie tych maszyn, nie zawsze związane z rolnictwem.

Dziś prezentujemy zdjęcie przesłane do redakcji przez Grześka, jest to ciągnik rolniczy New Holland z maszyną do czyszczenia asfaltu podczas prac komunalnych.

Okazuje się, że nasze hasło „ciągniki są wszędzie” jest aktualne nawet na naszych ulicach – również w miastach. Jak widać sprzęt tak nieodzowny w gospodarstwie rolnym pomaga również przy pracy w innych branżach.

Już wkrótce na portalu rolniczym okiemrolnika.pl pokażemy kolejne nietypowe zastosowania ciągników rolniczych, które na codzień kojarzą się wszystkim z pracą w gospodarstwie. Opisana sytuacja potwierdza to, co jest pewne - ciągniki są wszędzie!

Redakcja portalu rolniczego www.okiemrolnika.pl przygotowuje dla Was codziennie wiadomości rolnicze oraz informacje o nowościach dotyczące różnych dziedzin rolnictwa, są to: technika rolnicza, uprawa, zwierzęta (bydło mięsne i mleczne, trzoda chlewna, drób), prawo i finanse oraz „więcej niż rolnictwo” (motoryzacja, elektronika, rozrywka, czas wolny, zdrowie). Zapraszamy do współpracy osoby chcące współtworzyć portal www.okiemrolnika.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(rtr) pp