21,8°C

reklama
banner_750x90
reklama

Ruszają Targi Agrotech w Kielcach!

Napisał  Mar 17, 2016

Ruszają targi AGROTECH w Kielcach a wraz z nimi prezentacja nowoczesnych ciągników, maszyn, narzędzi i urządzeń do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.

Podczas imprezy odbędą się również liczne konferencje, warsztaty, seminaria tematyczne oraz interesujące i oryginalne eventy.

Wśród firm wiodących w branży, pojawią się między innymi: New Holland, Expom, Bury Maszyny Rolnicze, Krukowiak, Yara Poland i wiele innych.

Podczas targów będzie można zobaczyć wiele premier.
New Holland zaprezentuje nową serię ciągników T7 HD wyposażoną w silnik spełniający normy emisji spalin Tier 4B, a także serię T8 o najdłuższym rozstawie osi w swojej klasie. Pierwszy raz zostanie również pokazana sieczkarnia samojezdna FR Forage Cruiser, zapewniająca niezmiennie wysoką jakość rozdrabniania oraz wiodącą w branży efektywność zbioru plonów. Będzie można również pojeździć najnowszymi maszynami w zupełnie bezpiecznych i sterylnych warunkach.

Firma Krukowiak zaprezentuje między innymi wdrożony do produkcji opryskiwacz Notos, który na ubiegłorocznym Agrotechu był pokazany jeszcze jako prototyp. Pojawia się też nowe wersje opryskiwacza Goliat i wiele innych nowoczesnych maszyn. Expom z Krośniewic tradycujnie już pokaże swoje nowości, będą to między innymi: nowy agregat podorywkowy Ajax, Grom, zmodernizowane wały Tytan i Jacek oraz agregaty do upraw przedsiewnych Wicher i Lech.

Wybierając się na targi Agrotech można liczyć na wiele więcej nowości oraz premier.

(dtr)
źródło: materiały organizatora.

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama