10,5°C

reklama
banner_750x90
reklama

Vigus - światowa premiera URSUSA!

Napisał  Mar 20, 2016

Jedną z wielkich premier targów Agrotech w Kielcach jest ciągnik Ursus Vigus.

Wprowadziliśmy do naszej oferty najnowszą, w pełni atuomatyczną transmisję o nazwie roboczej Vigus, jest to nasz taki projekt badawczo-rozwojowy - mówi Marek Wasil z URSUS S.A. - i ta transmisja będzie wykorzystywana w naszych nawiększych ciągnikach. Do tej pory miesliśmy ciągniki o mocach od 50 do 110 KM, natomiast tym modelem, który przedstawiamy na targach w tym roku chcieliśmy również zawojować rynek ciągników o większej mocy - dodaje.

Na stoisku firmy URSUS można było się zapoznać z pełnym przekrojem oferowanych ciągników i maszyn rolniczych. Nowoczesna technika rolnicza jest jedną z najbardziej dymicznie rozwijających się dziedzin dotyczących prowadzenia gospodarstwa rolnego, gospodarze szukają faktów i wiadomości rolniczych. Kibicujemy i życzymy dalszych sukcesów tej znanej wszystkim od lat polskiej marce, która przeżywa ostanio drugą młodość. Można się pokusić o stwierdzenie, że jest to nowe życie URSUSA!

Portal rolniczy Okiem Rolnika jest obecny na największych imperazach rolniczych w całym i kraju oraz poza jego granicami, przygotowując informacje z interesujących gospodarzy tematów, czyli: technika rolnicza, maszyny, bydło mięsne i mleczne, trzoda chlewna, uprawa, prawo i finanse oraz wiele więcej.

(dtr)

źródło: Agrotech Kielce

fot. agrobrand.pl

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama