17.8°C

McCormick GM - idealny do gospodarstwa warzywnego i sadu. fot. OkiemRolnika.pl

McCormick GM - idealny do gospodarstwa warzywnego i sadu.

Napisał  Mar 15, 2017

Przedsiębiorstwo ROMANOWSKI, będące m.in. oficjalnym importerem ciągników McCormick, zaprezentowało swoją ofertę podczas wystawy Mazurskie Agro Show w Ostródzie.

Ten rok jest szczególny – mówi Krzysztof Romanowski / dyrektor handlowy w przedsiębiorswie Romanowski – świętujemy bowiem 15-LECIE marki McCORMICK w Polsce. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy również produkty nowych firm w naszej ofercie, czyli CAT, BEDNAR, FMT, DAMMANN. Oczywiście pojawiły się też dostępne od dawna w naszej ofercie maszyny firm KUHN oraz ładowarki Schaffer – dodaje.

Na pytanie, który z ciągników jest najpopularniejszym modelem w ostatnim czasie, otrzymaliśmy odpowiedź, potwierdzającą ogólny trend na rynku. W ostanim czasie zainteresowaniem cieszą się ciągniki małe i średnie o mocy do 110 KM. Mówimy o serii MG (35,5 do 54,2 KM) oraz F (68 do 110 KM).

W minionym roku można było zaobserwoać i widać to również obcnie, że dynamika sprzedaży jest uzależniona w dużej mierze od dofinansowania w ramach dostępnych programów PROW na lata 2014-2020.

(rtr) pp

reklama