25.1°C

Mnóstwo nowości, ale również klasyka na stoisku Ursusa podczas targów Agritechnica fot. Ursus

Mnóstwo nowości, ale również klasyka na stoisku Ursusa podczas targów Agritechnica

Napisał  Lis 14, 2017

Targi Agritechnica, które właśnie odbywają się w Hanowerze, są największa tego typu impreza na świecie.

Podczas niespełna tydzień trwania imprezy, prezentowane są światowe nowości w technice i sprzęcie rolniczym, a także najnowsze rozwiązania i trendy, które znajdą swoje zastosowanie w produkcji roślinnej.

W 2017 roku spodziewanych jest ponad 2900 wystawców z blisko 50 krajów, którzy zaprezentują innowacyjne rozwiązania dla całego sektora rolnego.

W gronie wystawców z Polski, znajdzie się najstarsza polska marka pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa - Firma Ursus. Firma z Lublina zaprezentuje się w Hanowerze już po raz drugi.

Strategicznym celem Ursusa, jest produkcja i sprzedaż ciągników rolniczych i to właśnie ciągniki przodować będą na stoisku polskiego producenta.

Firma przedstawi pełną ofertę ciągników rolniczych w mocach od 50 do 150 KM, spełniających rygorystyczne wymagania rynku niemieckiego.

Na stoisku będzie można zobaczyć ciągniki URSUS C-3150V POWER oraz URSUS C-3110 HL. W Hanowerze obejrzymy również ciągnik URSUS C-395 P, początkujący całą serię pojazdów wyposażonych w skrzynię biegów z funkcją powershuttle oraz powershift.

Ciekawostką przykuwającą wszystkich odwiedzających stoisko na pewno będzie legendarny, odrestaurowany model URSUS C-45.

Jednak Ursus to nie tylko ciągniki, ale i maszyny rolnicze. Dlatego na stoisku nie zabraknie przyczep, pras rolujących oraz osprzętu produkowanego w lubelskich zakładach.

– Można mieć najnowocześniejszą technologię i najlepszą ofertę, jednak to zaufanie oraz personalny kontakt często decydują o podjęciu współpracy. Agritechnica daje nam możliwość nie tylko personalnego kontaktu, ale również zapoznania wszystkich zainteresowanych z konkretnymi produktami spółki. Dzięki takim działaniom możemy zaistnieć w świadomości wielu osób z całego świata i budować wizerunek firmy solidnej, innowacyjnej i godnej zaufania - mówi Karol Zarajczyk, Prezes Zarządu Ursus S.A.

(rtr) KP, Informacja prasowa Ursus

reklama