9.2°C

1/4

Apache AS1230 - stworzony do pracy w trudnych warunkach

Napisał  Sty 17, 2018

Komfort, prędkość, precyzja, wydajność - to cechy opryskiwacza samojezdnego Apache AS1230, który został stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach przy wysokim standardzie pracy.

Model ten został zaprezentowany przez firmę Equipment Technologies wchodzącej w skład grupy Exel Industries podczas ubiegłorocznej edycji targów Agritechnica, które odbyły się w Hanowerze. Celem producenta było stworzenie najlepszego opryskiwacza na rynku, który byłby wspierany przez najlepsze wsparcie techniczne.

Opryskiwacz Apache AS1230 to model o największej wydajności. Posiada on zbiornik o pojemności 4500 litrów, dzięki czemu można skupić się przede wszystkim na pracy polowej, a nie jego uzupełnianiu.

Napęd mechaniczny sprawia, że ​​Apache AS1230 jest prosty w obsłudze i konserwacji, a jednocześnie wystarczająco zwrotny, dzięki czemu praca w warunkach polowych jest niezwykle komfortowa. Płynną jazdę ułatwia technologia Flex-Frame, a maksymalna prędkość z jaką może poruszać się maszyna to 35 km/h.

Opryskiwacz został również zaprojektowany tak, aby ugniatanie ziemi było możliwie najmniejsze. Zapewnia to stosunkowo mała waga, która wynosi 9,5 tony. Ponadto maszyna wyposażona jest w system power-to-the-ground, czyli opatentowaną technologię, która umożliwia przeniesienie 90% mocy maszyny na ziemię, dzięki czemu jest ona bardziej wydajna podczas pracy w terenie.

AS1230 stworzony jest do pracy w trudnych warunkach. Osiąga świetną wydajność nawet na polach, gdzie występuje duża wilgotność gleby i błoto.

Model AS1230 to przede wszystkim korzyści wynikające z mniejszej ilości zabiegów konserwacyjnych, przestojów, a także zwiększonej trwałości, co zapewnia dłuższą żywotność maszyny.

(rtr) Krzysztof Przepióra

reklama