9.5°C

1/9

Stylowe wejście Valtry w 2020 rok

Napisał  Sty 30, 2020

Podczas odbywających się w styczniu targów Polagra Premiery 2020, firma Valtra zaprezentowała ciekawie stylizowane ciągniki oraz oczywiście swoją stałą ofertę.

- Nasze stoisko jest w tym roku pod hasłem „unlimited”, czyli wszystkie nasze ciągniki są po specjalnym malowaniu, na specjalnych czarnych felgach – powiedział Sebestian Karasiewicz / product manager Valtra Poland podczas wizyty naszej redakcji na stoisku firmy - Również prezentujemy czarne specjalistyczne opony, które są nie tylko do zastosowania rolniczego, ale również w branży leśnej czy w branży transportowej.

Na stoisku firmy Valtra można było się zapoznać z najnowszą ofertą ciągników rolniczych oraz tych dedykowanych np. do pracy w lesie. Zainteresowanie zwiedzających wzbudzały też ciągniki sadownicze nowej serii F o mocy od 75 do 105 koni mechanicznych.

- Ponieważ nasze ciągniki słyną z tego, że mogą pracować w lasach, mają układy jazdy tyłem, czyli mają drugą kierownicę, jak również w transporcie do 57 km/h – dodaje Sebastian Karasiewicz - Nowością na naszym stoisku jest nowa seria ciągników sadowniczych. Są to ciągniki z serii F, ciągniki o mocy od 75 do 105 KM. Cztery modele w dwóch wariantach szerokości, także i w tym roku zapraszamy do naszej sieci dealerskiej zarówno sadowników, warzywników, jak i oczywiście rolników i usługodawców leśnych.

(rtr) pp

reklama