8,6°C

reklama
banner_750x90
reklama

Kubota: nowy model L1-382

Napisał  Mar 13, 2021

Bazując na sukcesie poprzednich modeli serii L1, Kubota wprowadza na rynek zupełnie nowy ciągnik L1-382 – informuje japoński producent ciągników, zapewniając, że dzięki udoskonalonym funkcjom model L1-382 zapewnia większą trwałość i produktywność, przy jednoczesnej poprawie wydajności i efektywności pracy.

Wśród najważniejszych udoskonaleń uwagę zwraca oszczędny, 3-cylindrowy (1826 cm3) silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin Stage V poprzez połączenie technologii CRS, EGR i DPF. Ponadto, zwiększona do 42 litrów pojemność zbiornika paliwa pozwala na dłuższą pracę bez tankowania w porównaniu z poprzednimi modelami.

L1-382 dostępny jest z dwoma rodzajami przekładni:
- z mechaniczną skrzynią biegów oferującą 8 biegów do przodu i 4 do tyłu
- z trzyzakresową przekładnią hydrostatyczną

Poza zwiększoną wydajnością i lepszymi osiągami, ciągnik ten może poszczycić się efektownym wyglądem zapewniającym lepszą widoczność i komfort pracy dzięki jednoczęściowej, szeroko otwieranej masce silnika oraz nowo zaprojektowanym osłonom bocznym.

Zalety modelu L1-382 nie ograniczają się jednak tylko do jego wyglądu. Dodatkowe walory to pompa hydrauliczna o najlepszej w swojej klasie wydajności 30,6 l/min oraz opcjonalny, w pełni zintegrowany ładowacz LA525.

Ciągniki użytkowe serii L1 są znane z solidności i wysokiej jakości wykonania, a także z mocnych silników wysokoprężnych i wyjątkowego udźwigu. Podobnie jak jego poprzednicy, L1-382 został zaprojektowany tak, aby zaoferować imponującą wszechstronność, jednocześnie spełniając wszystkie obowiązujące normy emisji spalin.

Nowy model zaprojektowano z myślą o szybszej i bardziej wydajnej pracy. Świadczy o tym bogate wyposażenie standardowe, ale również konkurencyjna gwarancja stanowiąca potwierdzenie wysokiej jakości produktów marki Kubota.

Ciągnik L1-382 będzie dostępny w sprzedaży w pierwszym kwartale 2021 roku.

(rtr) kp

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama