8,9°C

reklama
banner_750x90
reklama
1/2

Nowe modele ciągników Valtra na 70-lecie marki

Napisał  Mar 20, 2021

Firma Valtra rozpoczęła świętowanie 70-lecia swojego istnienia w styczniu, wprowadzając na rynek nową serię A i ogłaszając najważniejsze nowe inwestycje związane z lakiernią i nowym centrum logistycznym w fabryce w Suolahti. Są to niektóre spośród specjalnych wydarzeń jubileuszowych, które są kontynuowane w kwietniu.

– Jesteśmy dumni z historii, którą jako Valtra stworzyliśmy przez pierwsze 70 lat. Dziękując za wszystkie te lata, chcemy wspólnie uczcić naszą wspaniałą historię, a jednocześnie z myślą o przyszłości wprowadzić na rynek nowe produkty. Zapraszamy wszystkich do udziału w największym wydarzeniu w historii Valtra – mówi Jari Rautjärvi, Dyrektor zarządzający Valtra.

Aby zaznaczyć, że ten rok jest rokiem jubileuszowym, wprowadzono do sprzedaży specjalny model Valtra serii T. Jubileuszowy model Valtra Redition wyróżnia się metalicznym, intensywnie czerwonym malowaniem, przyciemnianymi szybami, skórzanym fotelem kierowcy i skórzaną kierownicą, czarnymi obręczami kół oraz specjalnym logo 70-lecia firmy. Limitowana edycja ciągników Valtra Redition jest dostępna w modelach T174e–T254.

Modele ciągników Valtra wkroczyły w piątą generację. W kwietniu br. Valtra ponownie odkryje swoje nowe produkty podczas dużego, wirtualnego wydarzenia. Oprócz prezentacji nowych modeli ciągników Valtra będzie obchodzić uroczystość 70-lecia swojej działalności.

Wydarzenie online rozpocznie się o godzinie 13:00 czasu fińskiego (12:00 czasu środkowoeuropejskiego) w piątek 16 kwietnia. W tym czasie w wirtualnym salonie, który po raz pierwszy wykorzystano minionego lata przy okazji wprowadzenia na rynek serii G, zaprezentowane zostaną nowe produkty Valtra. We wspomnianej imprezie online udział mogą wziąć wszyscy, którzy zarejestrują się na stronie www.valtralive.com/pl/2021

- To międzynarodowe wydarzenie uczci duch firmy Valtra od samego początku do ostatniej minuty. Jego punktem kulminacyjnym będzie przedstawienie nowych modeli. Uczestnicy wydarzenia na żywo zostaną również zabrani w podróż od pierwszych chwil firmy Valtra aż do dnia dzisiejszego – informuje producent ciągników.

(rtr) kp

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama