18.8°C

reklama

Zakończyły się targi Agro-Park w Lublinie

Napisał  Mar 06, 2016

Zakończone dziś Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie to okazja do zapoznania się z ofertą firma na zbliżający się sezon. AGRO-PARK to także trendy na 2016 rok. Jest to największa tego typu impreza na wschodzie Polski, odbyły się po raz dziewiąty.

W tym roku udział w targach wzięło prawie 200 wystawców, prezentujących kompleksową ofertę dla prowadzących gospodarstwa rolne. Jak to bywa na dużych imprezach rolniczych, najwięcej miejsca zajęły duże maszyny – takie też były również emocje bo oferta z każdym rokiem jest coraz bardziej imponująca. Gwoździem bogatej oferty jak zwykle okazały się najnowsze modele ciągników rolniczych. To również kombajny zbożowe najbardziej popularnych i cenionych producentów: Deutz-Fahr, New Holland, John Deere oraz rosyjski Rostselmash a także wszystko co potrzebne do wiosennych zasiewów czy też pierwszych sianokosów.

Pojawili się również debiutanci, m.in. francuski Silofarmer. Obecny był również ze swoimi maszynami URSUS S.A, SIPMA, SaMASZ a także TECHMLEK, dostawcy technologii pożniwnych, czyli BIN, Michał i Agremo Brzeg. Nie sposób wymienić wszystkich wystawców ale śmiało można stwierdzić, że AGRO-PARK staje się coraz bardziej popularną i cenioną imprezą, zarówno przez wystawców jak i zwiedzających.

(tr)

fot. AGRO-PARK.pl

reklama