logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

17.9°C

 Syngenta Polska prezentuje nowe rozwiązanie Turbo Pak

Napisał  Gru 15, 2019

Syngenta, jeden ze światowych liderów w produkcji środków ochrony roślin, z dumą prezentuje nowe kompletne rozwiązanie fungicydowe – Turbo Pak będący połączeniem dwóch niezawodnych produktów: Tern® 750 EC oraz Plexeo® 60 EC.

W nadchodzącym sezonie firma stawia na skuteczną ochronę, która jest możliwa dzięki połączeniu dwóch substancji czynnych o dwóch różnych mechanizmach działania. Chorób grzybowych mogących pojawić się wiosnąnie należy bagatelizować, a nowe rozwiązanie to gwarancja skuteczności, której szukają rolnicy.

Turbo Pak cechuje się elastycznym termin stosowania – już od pierwszego kolanka aż do końca fazy kłoszenia. Substancja czynna zawarta w produkcie Tern® 750 EC wykazuje działanie zapobiegawcze i interwencyjne, skutecznie przeciwdziałając mączniakowi prawdziwemu zbóż i traw. Plexeo® 60 EC natomiast przeznaczone jest do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego, zwalczając fuzariozę kłosów czy septoriozę paskowaną liści. Rozwiązanie Turbo Pak to nowość gwarantująca wysoką skuteczność, w szczególności na pierwsze kolanko podczas pierwszych wiosennych zabiegów.

Mącznik prawdziwy jest jedną z najgroźniejszych chorób grzybowych zbóż. Rozwijając się aktywnie w szerokim zakresie temperatur przy wysokiej wilgotności powietrza może wyraźnie osłabić kondycję roślin, co finalnie przekłada się na utratę plonu. Nowe rozwiązanie Syngenta Polska to odpowiedź na potrzeby roślin – Turbo Pak ochroni przed infekcją, a także je wzmocnia.

Turbo Pak dostępny jest w dwóch gotowych wersjach:
- pakiet na 2,5ha
- pakiet na 12,5ha.

(rup) pp / materiały prasowe 

reklama