logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

16.2°C

„Pryśnij ziemniak” – akcja promocyjna firmy Syngenta. Można zyskać dwa tysiące kupując Carial Star

Napisał  Kwi 17, 2020

Syngenta przygotowała akcję promocyjną, dzięki której zakup tego topowego fungicydu będzie jeszcze korzystniejszy. Można bowiem zyskać nawet dwa tysiące złotych.

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować produkt objęty promocją na stronie prysnijziemniak.pl, wypełnić prosty formularz oraz załączyć fakturę za zakup. Organizator nie później niż 7 dni roboczych od prawidłowej rejestracji, przekaże 10% wartości znajdującej się na dowodzie zakupu. Do odebrania jest nawet 2000 złotych!

Carial Star cechuje wysoka skuteczność działania na dwie najważniejsze choroby ziemniaka: alternariozę i zarazę ziemniaka. Dodatkowo, jest niezwykle odporny na deszcz - już po 15 minutach od wykonania zabiegu, produkt zachowuje swoją pełną skuteczność.Maksymalna wartość zakupów to 20 000 złotych. Promocja trwa do 31.08.2020 roku. Zasady akcji oraz Regulamin dostępne są na stronie internetowej organizatora akcji.

Syngenta to jedna z wiodących firm rolniczych na świecie. Technologie firmy umożliwiają milionom rolników na całym świecie lepsze wykorzystanie ograniczonych zasobów Ziemi. Syngenta zatrudnia 28 000 pracowników w ponad 90 krajach Świata.

(rup) pp / materiały prasowe Syngenta

reklama