6.3°C

Pijani wyciągali ciągnik z rowu. Efekt: dwa ciągniki w rowie i szpital fot. Lubelska Policja

Pijani wyciągali ciągnik z rowu. Efekt: dwa ciągniki w rowie i szpital

Napisał  Sie 29, 2019

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 70-letni mężczyzna, który został najechany ciągnikiem przez swojego kolegę. Do wypadku doszło w momencie, kiedy mężczyzna pomagał 59-latkowi wyprowadzić z rowu jego ursusa. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli nietrzeźwi.

Dyżurny janowskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu w miejscowości Wolica Druga w województwie lubelskim z udziałem dwóch ciągników rolniczych. Policjanci na miejscu ustalili, że 59– latek po kłótni domowej zapakował cały swój dobytek na wóz rolniczy i wyjechał ciągnikiem. Niestety, po chwili wjechał do przydrożnego rowu.

Mężczyzna udał się po pomoc do swojego 70-letniego kolegi, który na miejsce przyjechał swoim ursusem. Podczas wyciągania ciągnika z przydrożnego rowu, 59–latek cofając swoją maszyną nie zachował ostrożności i najechał na swojego kolegę.

70-latek w wyniku poniesionych obrażeń został zabrany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyźni byli nietrzeźwi. 59-latek wkrótce odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie wypadku w ruchu drogowym.

(rpf) jp / Źródło: KWP Lublin