logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *
1/3

Wyrzucił śmieci na pole – dostał 1000 zł mandatu

Napisał  Lut 09, 2020

Nielegalne wysypisko części samochodowych zostało ujawnione przez policjantów z Prudnika. Analizując odpady funkcjonariusze ustalili szybko sprawcę, którym okazał się 38-letni mieszkaniec gminy Korfantów. Mężczyzna za swój czyn został już ukarany wysoką grzywną oraz zobowiązał się do uprzątnięcia swoich śmieci.

Na nielegalne wysypisko natrafili 27 stycznia 2020 roku policjanci z prudnickiej komendy w trakcie patrolowania gminy Prudnik na terenie nieużytku rolnego w pobliżu lasu. Funkcjonariusze zastali ogromną ilość wyrzuconych części samochodowych. Sprawą tą zajęli się dzielnicowi, współpracując przy tym z funkcjonariuszami kryminalnymi.

Podczas przeglądania wyrzuconych odpadów policjanci natrafili na rzeczy, które pozwoliły im zidentyfikować właściciela śmieci. Trop doprowadził ich do 38-letniego mieszkańca gminy Korfantów.

Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy i początkowo nie przyznawał się. Jednak wobec zabezpieczonego w tej sprawie materiału dowodowego przyznał się do winy.

38-latek za swój czyn został ukarany 1000-złotową grzywną. Policjanci dodatkowo zobowiązali mężczyznę do uprzątnięcia śmieci.

(rpf) pp / Źródło: KPP Prudnik

reklama