21,4°C

reklama
reklama
1/3

Ciągnik rozbity po zderzeniu z dwiema osobówkami

Napisał  Lut 29, 2020

Kierowca samochodu osobowego Audi doprowadził do zderzenia z ciągnikiem rolniczym, który następnie uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka Seatem. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie.

Nieprawidłowe wyprzedzanie było przyczyną groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło 27 lutego 2020 roku w godzinach popołudniowych na drodze krajowej K-48 w miejscowości Sierskowola (woj. lubelskie). 

Kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego podjął manewr wyprzedania ciągnika rolniczego kierowanego przez 31-letniego mieszkańca powiatu ryckiego nie upewniając się, że może wykonać ten manewr bezpiecznie. Widząc jadącego z przeciwka Seata, gwałtownie zahamował uderzając w ciągnik rolniczy, który z kolei zderzył się z seatem kierowanym przez 42-letnią mieszkankę powiatu ryckiego. Po zderzeniu osobówki wylądowały w rowach, a ciągnik rolniczy z urwaną przednią osią zablokował drogę.

Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście skończyło się na uszkodzonych pojazdach i krótkiej wizycie w szpitalu.

Widząc jadącego z przeciwka Seata, gwałtownie zahamował uderzając w ciągnik rolniczy, który z kolei zderzył się z seatem kierowanym przez 42-letnią mieszkankę powiatu ryckiego. Po zderzeniu osobówki wylądowały w rowach, a ciągnik rolniczy z urwaną przednią osią zablokował drogę, która przez kilka godzin była zablokowana, a ruch odbywał się objazdami. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie kierująca Seatem po krótkim pobycie w szpitalu została zwolniona do domu.

Wraz z policją apelujemy o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

(rpf) pp / Źródło: Lubelska Policja

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama