3,5°C

reklama
reklama
1/2

9-latek wyskoczył z ciągnika wprost pod koła samochodu. Zginął na miejscu

Napisał  Cze 21, 2020

Od kilku tygodni nasila się ilość wypadków podczas pracy w rolnictwie. Piszemy o kolejnych przypadkach, które niestety dotyczą również dzieci. Tym razem zakończyło się tragicznie...

Do zdarzenia tragicznego w skutkach doszło w miejscowości Felcyn (woj. mazowieckie, pow. żuromiński, gm. Lutocin) w środę o godzinie około godziny 13:30, żuromińska policja otrzymała zgłoszenie od od uczestnika zdarzenia, o zdarzeniu drogowym miejscowości Felcyn. Dziecko wpadło wprost pod koła busa. Niestety zginęło na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie służby ratunkowe. Załoga pogotowia przystąpiła do reanimacji, jednak bezskutecznie. 9-latek zmarł na miejscu.

Policjanci ustalili, że dziecko chciało pomóc dziadkowi w sposób bezpieczny wjechać na teren swojej posesji. Według relacji kierującego ciągnikiem, chłopiec wyskoczył wprost pod koła nadjeżdżającego z na przeciwka samochodu dostawczego m-ki mercedes, kierowanego przez 24-letniego mieszkańca powiatu żuromińskiego.

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia do przyjazdu prokuratora. Kierujący zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Oboje byli trzeźwi.

Czynności w tej sprawie prowadzi żuromińska Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mławie.

(rpf) pp / Źródło: KPP Żuromin

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama