7,3°C

reklama
reklama
1/4

Dziki na drodze prawdopodobną przyczyną tragedii. Nie żyje 24-latka i miesięczne dziecko...

Napisał  Gru 26, 2020

- Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek, 25 listopada po godzinie 15:00 pomiędzy miejscowościami Przygłów – Nowa Wieś. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 24 – letnia kobieta oraz miesięczne niemowlę. Podróżującego z nimi 25 – letniego mężczyznę karetka przetransportowała do szpitala w Bełchatowie – informuje na swojej stronie internetowej jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG Przygłów

Przyczyną wypadku prawdopodobnie było wtargnięcie na jezdnię dzików, które zderzyły się z jadącym samochodem osobowym. Kierujący toyotą corollą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia auto rozerwało się na pół.

Niestety na miejscu śmierć poniosła 24- letnia mieszkanka powiatu piotrkowskiego oraz miesięczne dziecko. Ranny mężczyzna, który prawdopodobnie kierował samochodem, w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Bełchatowie.

Na miejscu zginęło miesięczne niemowlę oraz 24 – letnia kobieta…

Strażacy po dojeździe na miejsce zdarzenia przystąpili do resuscytacji niemowlaka oraz ewakuowali kobietę zakleszczoną we wraku samochodu. Niestety na miejscu lekarz stwierdził ich zgon.

Mężczyzna natomiast znajdował się poza samochodem. Udzielono mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jego stan określono jako ciężki. Ofiary to mieszkańcy powiatu piotrkowskiego.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Przygłów i PSP Piotrków, ratownicy medyczni oraz policjanci. Dokładne przyczyny wypadku na miejscu ustalała policja pod nadzorem prokuratora.

(rpf) kp / OSP KSRG Przygłów

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama