Wydrukuj tę stronę
Wypadł z ciągnika, który następnie po nim przejechał fot. Lubelska Policja

Wypadł z ciągnika, który następnie po nim przejechał

Napisał  Maj 16, 2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło 12 maja 2021 roku w gminie Międzyrzec Podlaski (woj. lubelskie, pow. bialski, gm. Międzyrzec Podlaski). Z ustaleń mundurowych wynika, że 56-latek cofając ciągnikiem rolniczym wychylił się i wypadł pod koło pojazdu, które go przejechało – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

By wydostać 56-latka spod ciągnika niezbędna była pomoc strażaków, jak też świadków zdarzenia. Mężczyznę z obrażeniami ciała, których doznał podczas wypaku, przetransportowano do szpitala przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku.

Wraz z mundurowymi apelujemy o ostrożność przy wykonywaniu wszelkich prac gospodarskich. Najczęstsze przyczyny wypadków w rolnictwie to: nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga, pośpiech i zmęczenie.

Pamiętajmy, żeby do wszelkich wykonywanych prac nie podchodzić rutynowo, a z pozoru proste czynności wykonywane wbrew zasadom bezpieczeństwa mogą być niebezpieczne dla zdrowia czy nawet życia.

(rpf) kp / Źródło: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej / komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Udostępnij: