logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *
1/8

Nowy opryskiwacz samojezdny John Deere R4150i na Mazurskim Agro Show 2020

Napisał  Lut 14, 2020

Podczas odbywającej się w pierwszej połowie lutego wystawie Mazurskie Agro Show 2020 firma John Deere zaprezentowała swoje maszyny dobrze znane użytkownikom i sympatykom marki, szczególne zainteresowanie wzbudzał John Deere 8R oraz opryskiwacz 4150i.

O wypowiedź na temat opryskiwacza samojezdnego John Deere 4150i poprosiliśmy Krzysztofa Mykę z John Deere Polska:

Na targach w Ostródzie mamy nowy opryskiwacz samojezdny, następcę poprzednika 4050, nowy model 4150i. Na pierwszy rzut oka nie zmienił się wiele, aczkolwiek jest kilka istotnych funkcji. Pierwsza z nich to dostępność konfiguracji kabin. Teraz mamy kabinę w dwóch wersjach – w wersji Premium oraz w wersji Delux – mówi Krzysztof Myka – Jest nowy Joystick sterowniczy w kabinie CommandArm.

14 JOHN DEERE MAZURSKIE AGRO SHOW PORTAL OKIEM ROLNIKA   13 JOHN DEERE MAZURSKIE AGRO SHOW PORTAL OKIEM ROLNIKA

– Wydaje mi się, że najbardziej istotna zmiana to dostępność nowego systemu opryskowego o nazwie exactapply. Zapewnia on indywidualną kontrolę dysz, możliwość pracy w zespole dwóch dysz przełączanych automatycznie lub manualnie oraz możliwość oprysku pulsacyjnego. Przy pracy na dwóch dyszach częstotliwość oprysku wynosi 15 Hz. Przy pracy na jednej dyszy częstotliwość mamy nawet do 30 Hz. Oprysk pulsacyjny pozwala nam sterować dawką przy stałym ciśnieniu, sterować wielkością kropli oraz na kompensację wydatków na zakrętach – dodaje Krzysztof Myka.

11 JOHN DEERE MAZURSKIE AGRO SHOW PORTAL OKIEM ROLNIKA   10 JOHN DEERE MAZURSKIE AGRO SHOW PORTAL OKIEM ROLNIKA

(rtr) pp

reklama